face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

STĚHOVÁNÍ MĚLNÍK

Kompletní stěhovací práce - Mělník a okolí

Stěhování bytů, domů a kanceláříRychlé a levné stěhování

Efektivní stěhování od naší společnosti vám pomůže vyřešit jakýkoliv problém. Stěhování bytů, domů, firem, škol či institucí. Dokážeme sami vyklidit pozůstalost, montujeme a demontujeme nábytek. Přepravíme vám cokoliv a kamkoliv. Přenechejte starost s přepravou a stěhováním profesionálům.

Naším zaměřením je stěhování a přeprava v rámci České republiky . Přestěhujeme vás kdykoliv a přesně tam, kam si budete přát. Pracujeme nonstop celý týden a to bez příplatků.Vždy se snažíme Vám vyjít maximálně vstříc a ušetřit tak Váš drahocený čas a peníze.Naše služby• Stěhování
Stěhování je hlavní náplní naší činnosti. Jelikož jsme na trhu již celou řadu let, dokážeme přestěhovat fakticky cokoliv. Nejčastěji stěhujeme nábytek z bytů a domů. Přestěhování kanceláří či celých institucí pro nás není překážkou. Díky kvalitnímu vozovému parku jsme schopni přestěhovat i celé úřady a další nebytové prostory. Jsme profesionální stěhovací společnost, která pracuje nonstop i o svátcích bez jakýchkoliv příplatků.

• Vyklízení prostor
Vyklízení prostor je u naší práce samozřejmostí. Nestarejte se o pozůstalosti, firmy, sklepy či celé zaplněné domy. Jsme schopni celý objekt vyklidit a následně zlikvidovat veškerý odpad. Nebudete mít s úklidem žádné starosti. Dokážeme vyřešit váš problém s odpadem jednou pro vždy. Vyklízení prostor všeho druhu pro nás není překážkou. Kontaktujte nás a zbavte se starostí.

• Montáž a demontáž nábytku
Nevíte si rady s novým nábytkem? Nevíte, jak ho dostanete z obchodu k vám domů a jak ho tam složíte? Obraťte se na nás. Dovezeme nábytek z obchodu a sestavíme vám ho u vás doma . Už se nemusíte starat a shánět pomoci od sousedů. Jsme tady my. Pomůžeme vám i při stěhování. Rozebereme a demontujeme nábytek, který vám pak dopravíme přesně tam, kam si budete přát.

Líbí se Vám tyto stránky ?

Ano (3 | 34%)
Docela ano (2 | 22%)
Ne (3 | 33%)
Nevím (1 | 11%)
cloud1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one